Mööbel Sinu lemmikmaterjalidest, sellist värvi ja sellise kujuga, nagu meeldib

Et meie disainer-kliendihalduril jaguks piisavalt aega ja tähelepanu vaid Sinu jaoks, broneeri palun tasuta konsultatsioon Viljandi, Tartu või Tallinna salongis SIIN.

Telli e-poest!

Baltesti internetipoes www.sisustuspood.ee  käib tellimine samamoodi kui salongis. Ära muretse, kui vajad nõustamist ja abi. Meie e-poes töötavad neli toredat disainerit, kes rõõmuga aitavad. 

Mööbli tellimise protsess

Vaata alt poolt, kuidas valmib Sinu unistuste mööbel ideest teostuseini. Ka siis, kui ostad mööbli internetipoest, astu julgesti salongist läbi – saad materjale oma silmaga vaadata.

Esmane nõustamine

Palun lepi kokku konsultatsioon Tallinna, Tartu või Viljandi salongis SIIT

Eeltöö

 Tore, kui saad võtta kaasa visandi/pildid, millist mööblit soovid ning ruumi plaani elektri- ja veeühenduste asukohtadega. Ühtlasi mõtle läbi, kui suure eelarvega arvestame.

Esmane projekt ja hinna-pakkumine

Salongis saad koos disaineriga rahulikult arutleda stiili ja materjalide üle. Disainer, võttes Sinu soovid aluseks, koostab projekti ja esmase hinnapakkumise.

Kodutehnika

Soovitame valida ära ka köögitehnika, valamu vannituppa jm. Mitmeid tunnustatud kaubamärke saame pakkuda hea hinnaga ka omalt poolt.

Lõplik hinna-pakkumine

Viimistleme esmast hinnapakkumist. Kui kõik detailid on paigas, teeb disainer-kliendihaldur lõpliku hinnapakkumise.

Tasumine

Ettemaksuna palume tasuda 50% mööbli hinnast. Tellimus läheb tootmisse, kui ettemaks on tasutud, mõõdistaja tuleb ja võtab ruumis ka täpsed mõõdud.

Tootmine

Mööbli valmimise aeg on keskmiselt 6-7 nädalat.

Paigaldus

Kui tellimus valmis, lepib kliendihaldur kokku transpordi ja paigalduse. Soovitame kasutada meie tunnustatud paigaldajat, vastasel juhul ei saa me mööblile garantiid anda. Ühtlasi paneme Sulle südamele, et kasutaksid vee ja elektri ühendamisel kutsetunnistusega spetsialisti, sest vastasel juhul ei pruugi kindlustus kehtida. Saame vajadusel sellise spetsialisti soovitada.

Garantii

Hoolitseme, et mööbli kasutamisest saaks igapäevane meeldiv elamus.

Kui tavapäraselt kehtib mööblile kaheaastane garantii, siis Baltesti mööblile kehtib viieaastane garantii ning Blum’i furnituurile 25-aastane garantii. 

Nii minu kui ka paljude tuttavate mööbel on pärit Baltestist. Suuremate ostude puhul kipub ikka nii olema, et sõbra/tuttava positiivne kogemus aitab tootja kasuks otsustamisele kaasa. Kuna tegu on Eesti tootjaga, lahenesid kõik jooksvad muudatused kiirelt ning tehas oli kogu protsessi vältel väga paindlik. Valik on end nii hinna kui kvaliteedi mõttes õigustanud!

Sander Sulg

7 aastat tagasi ostetud mööbel ridaelamusse

Meie suurimaks unistuseks oli valmistada jõuluroad uues köögis ning koos Baltestiga see unistus täituski – suured tänud!

Maarja Ilves

Unistuste mööbel Baltestist

Broneeri konsultatsiooniaeg

Et meie disainer-kliendihalduril jaguks piisavalt aega ja tähelepanu vaid Sinu jaoks, broneeri palun tasuta konsultatsioon Viljandi, Tartu või Tallinna salongis