Meie salongid asuvad Tallinnas, Tartus ja Viljandis.

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida

BRONEERI KONSULTATSIOONIAEG

Et meie disainer-kliendihalduril jaguks piisavalt aega ja tähelepanu vaid Sinu jaoks, broneeri palun tasuta konsultatsioon Viljandi, Tartu või Tallinna salongis.

Broneeri personaalne konsultatsiooniaeg
Baltest salongis

Broneeri personaalne konsultatsiooniaeg
Baltest salongis

TALLINN

Vesse 3, Lasnamäe
Gigant Mööbel Outlet mööblikaubamaja

Avatud:
E-R: 10.00-19.00
L: 10.00-18.00
P: 10.00-16.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:
E-post: vesse@baltest.ee

Vaata kaardilt

Violetta Kmito


Disainer – kliendihaldur
+372 58190728
violetta@baltest.ee

Olga Serebrennikova


Disainer – kliendihaldur

+372 55591755
olga@baltest.ee

Klienditugi: baltest@klienditugi.ee

TARTU

Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)

Avatud:
E-P: 10.00-20.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:

E-post: tartu@baltest.ee

Vaata kaardilt

Kariina Rebane


Disainer – kliendihaldur

+372 58190012
kariina@baltest.ee

Heidi Põder


Disainer – kliendihaldur

+372 58190020
heidi@baltest.ee

 

 

Kariina Rebane


Disainer – kliendihaldur

+372 58190012
kariina@baltest.ee

Heidi Põder


Disainer – kliendihaldur

+372 58190020
heidi@baltest.ee

TARTU

Ringtee 75
Lõunakeskus (5. sissepääs)

Avatud:
E-P: 10.00-21.00

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:
E-post: tartu@baltest.ee

Vaata kaardilt

Klienditugi: baltest@klienditugi.ee

VILJANDI

Leola 53
Home Gallery sisustuskaubamaja

Avatud:
E-R: 9.00-18.00 (Lõuna: 14:30-15:00)
L: 9.00-16.00 (Lõuna: 13.30-14.00)
P: Suletud

Soovitame enne salongi külastust aeg broneerida:

E-post: viljandi@baltest.ee

Vaata kaardilt

Merili Puura

Disainer – kliendihaldur
+372 58190726
merili@baltest.ee

Kertu Rang


Disainer – kliendihaldur

+372 508 2819
kertu@baltest.ee

 

Klienditugi: baltest@klienditugi.ee

E-POOD

Klienditeenindus avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P Suletud 

Tel: 508 2819
E-post: info@sisustuspood.ee 
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi

Terje Truu 


Disainer – kliendihaldur
+372 5800 1510
terje@sisustuspood.ee

Inna Kallaste 


(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 557 4079
inna@sisustuspood.ee

Greete Lepasaar


Disainer – kliendihaldur

+372 5146 271
greete@sisustuspood.ee

Terje Truu 


Disainer – kliendihaldur
+372 5800 1510
terje@sisustuspood.ee

Inna Kallaste 

 
(lapsehoolduspuhkusel)
Disainer – kliendihaldur
+372 557 4079
inna@sisustuspood.ee

Greete Lepasaar


Disainer – kliendihaldur
+372 5146 271
greete@sisustuspood.ee

E-POOD

Klienditeenindus avatud:
E-R 8.00-17.00
L, P Suletud 

Tel: 508 2819
E-post: info@sisustuspood.ee
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi

 

Klienditugi: baltest@klienditugi.ee

TOOTMINE JA HULGIMÜÜK

Baltest Mööbel
Reg. nr: 11101460
KMKR: EE100954014
Postiaadress: Vilja 13a, 71020 Viljandi
E-post:  baltest@baltest.ee
Tel.: +372 433 3380
GSM +372 5819 0727